Speurtocht

Denk aan je opgave voor de speurtocht

Vakantie voorbij, berg je wandelschoenen nog niet op want vrijdag is het zo ver! De leukste sponsorspeurtocht van de afgelopen 50 jaar.
De bedoeling is dat we met groepjes van maximaal 10 personen meiden/jongens/ouders enof leden gaan lopen. We zullen vanaf half zeven om de 5 min. starten vanuit onze kantine.
De route zal langs div. Sponsoren van onze club gaan waar je diverse vragen/opdrachten zal moeten vervullen.
Ook zal er onderweg voor lekkers worden gezorgd.
Alvast een 1e vraag hoelang is de brug over de Rijn. Tip wiki.
Opgave mogelijk tot uiterlijk donderdag 25 augustus 2016 12.00 uur via het mailadres [email protected]

Training2

Trainingen worden hervat

Vanaf maandag 22 augustus is het toegestaan om ook op veld 2 en 3 te trainen. De belijning staat er nog niet op, maar de gemeente heeft toegezegd dat dit dinsdag 23 augustus wordt gedaan. Een dringend verzoek nog even terug houdend te zijn bij het gebruik van de doelgebieden. Denk ook even aan het uit doen van de verlichting direct na de training en het afsluiten van de kleedkamers.

Spelregelbewijs

Spelregelbewijs spelers geboren in 1999 en 2000

Ben jij geboren in 1999 of 2000 dan is dit bericht voor jou bestemd. Ben jij geboren in 1999 dan moet jij voor  1 september 2016 het spelregelbewijs hebben gehaald. Anders ben je vanaf 1 september niet meer speelgerechtigd. Ben jij geboren in het jaar 2000 dan wordt van je verwacht dat jij lopende dit seizoen het spelregelbewijs haalt. Als het goed is heb jij een mail gehad van de KNVB met activatiecode. Zo niet, neem dan contact op met Arie Gidding. Bijgevoegd nog even de volledige lijst. Lees verder “Spelregelbewijs spelers geboren in 1999 en 2000”

voetbalschool

trainers voetbalschool gezocht

De voetbalschool van Candia’66 is dringend op zoek naar trainers. Er wordt getraind in twee groepen. De kabouters en de JO 8 en 9 trainen op woensdag van 17.00 uur tot 18.00 uur. De JO en MO 10 en 11 trainen op de woensdag van 18.00 uur tot 19.00 uur. Interesse, geef dan een reactie op dit bericht en wordt er door Linda Wiggemansen of Theo Kuipers contact met je opgenomen.

Candia_Jubileum_logo_50jaar_Web_klein 140

Zaterdag 20 augustus ophalen tenue

Ben jij een van de leiders/trainers van een team van Candia’66 voor het nieuwe seizoen, dan is dit bericht voor jou bestemd.
Zaterdag 20 augustus kan tussen 09.00 uur en 11.00 uur het tenue voor jouw elftal worden opgehaald in de kantine van onze vereniging.